Yurtpak Ambalaj Paketleme & Dolum Makinaları

Kurumsal

Kurumsal

Firmamız ambalaj makinaları imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Firma Olarak 1997’den günümüze Ambalaj Sektörüne yönelik bir çok hizmette bulunmuştur. Yurtpak Ambalaj kriterlerinde kurulması nedeniyle imalat ve üretim odaklı olması ülkemize ve insanımıza büyük katkı ve hizmet sunmaktadır .

İmalatımız; Un paketleme makinaları, dikey paketleme makinası, tünelli shrink makinası, L kesim shrink makinası, sıvı dolum makinası, vakum paketleme makinası, torba ağzı yapıştırma makinası, emniyet bandı, etiketleme makinası, kapak sıkma makinası, elevatör, konveyör bant, taşıyıcı bant, krom kazan ve diğer gıda makina ve ekipmanlarından oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız; her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Kaliteli ürün, üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla Ambalaj ve Dolum makinaları alanında her türlü ihtiyaca cevap veren firmamız, hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.

Misyon; Günümüz trendlerine odaklı bir büyüme ve kalitenin insanımıza verilebilecek en büyük değer olduğunu benimsemek, inanmak ve uygulamaktır . Ve inanıyoruz ki çıraklığını yapmadığımız bir işin sanatkarı olamayacağımız gibi , hedefimiz bir marka olmaktan öte gerçek bir memnuniyet ve bize duyulan güveni yaşatmaktır..

Vizyon ; Gercek bir kalite anlayışı kalite kontrol sistemiyle ölçülmesi yeterlimidir. Yoksa o kaliteyi üretenlerin göstereceği özveri ve sanatmıdır. Firma olarak hep bu soruya doğru yanıtı vermeye çalıştık. İnanıyoruz ki sizlerde sanatın ve sanatkarın değerini bilenlersiniz. Kısaca belirtmeliyiz ki tüketmiyoruz , üretiyoruz! Saygılarımızla;

Yeniliklerden Haberdar Ol

Firmamız Hakkında Yeniliklerden İlk Sizin Haberiniz olsun.